Elektroherbalizmus – plazmový generátor na ničenie vírusov, baktérií, plesní a parazitov

Zisťovanie a likvidácia patogénov (vírusy, baktérie, plesne, parazity)

Herpes vírus, borélia, chlamýdie, streptokoky, zlatý stafylokok, plesne, parazity…preč s nimi a okamžite!

Elektroherbalizmus je alternatívna metóda pomoci telu založená na výskume mikrobiológa Dr. Raymonda Rifeho, ktorý žil v minulom storočí. Rife pozoroval, že každý mikroorganizmus umiera pri určitej frekvencii. Vystavoval patogény týmto frekvenciám pomocou plazmového žiariča a pozoroval ako sa rozkmitajú, rozpadnú a umrú. Ako prvý popísal jav tzv.pleomorfizmus – premena patogénu v určitom (kyslom) prostredí na iný patogén. Preto dnes už vieme, že patogény sa stávajú nebezpečnejšie v prekyslenom organizme, mutujú na zhubnejšiu formu. Každý patogén má svoju frekvenciu a tú je schopný meniť (avšak len u určitom konkrétnom intervale), je to spôsob prežitia. Tieto patogény sú príčinou rôznych chorôb. Prejavy, ktoré potom môžete pozorovať sú napr: chronická únava, svrbenie, plesne, hnis tráviace problémy, nadúvanie, bolesti kĺbov, svalov a hlavy.

Parazity, baktérie a vírusy, plesne, to všetko sú patogény, ktoré táto metóda rieši veľmi jednoducho a prakticky okamžite, bezbolestne a účinne.

Parazity

škrkavky, mrle

Prvoky

toxoplazma, ureaplazma, mykoplazmy, améby, lamblie

Vírusy

EBV, CMV, herpesy, rotavírusy

Baktérie

chlamýdie – pneumoniea a trachomatis, enterokoky, E. coli, MRSA a iné stafylokoky, streptokoky, helikobakter, borélie, babesie

Rôzne druhy plesní

 

Iné / ostatné

informujte sa v poradni

Zisťovanie patogénov

Na meranie týchto patogénov používame prístroje Sensitiv Imago 530 a generátor F-scan 3. Sensitiv Imago, ktorý je certifikovaný medicínsky prístroj v EU, detekuje patogény podľa jednotlivých orgánov s presnosťou až 96%. F-scan 3 je najmodernejšia modelová rada frekvenčných generátorov, je určený predovšetkým na profesionálne použitie, t.j. pre lekárov a terapeutov. Sú to momentálne najlepšie diagnostické prístroje na trhu. Analyzujú frekvencie aby preskúmali stav ľudského tela. Rozsah meraných frekvencií F-scan je 1 Hz až 15 MHz. F-scan je schopný detekovať frekvencie patogénov, takže je možné zistiť aj patogény, ktorých frekvencie nie sú v databázach a sú neznáme. Sensitiv Imago používa svoju vlastnú rozsiahlu databázu patogénov.

Sensitiv Imago 530
F-Scan 3

Ničenie patogénov

Vďaka zisteniu názvu patogénu pomocou Sensitiv Imago 530 alebo zmeraniu pomocou F-scan 3 cielene nastavíme frekvenciu patogénu. Následne ho likvidujeme pomocou Plazmového generátora RPZ 14, ktorý využíva princíp bezkontaktného prenosu frekvencií podľa vynálezcu tejto metódy selektívneho ničenia mikroorganizmov – Dr.Royala Raymonda Rife. Takto likvidujeme patogény cielene na celom konkrétnom frekvenčnom intervale na ktorom je patogén schopný “žiť”/ meniť svoju frekvenciu. Každý patogén má svoje frekvencie.

Elektroherbalizmus - plazmový generátor na ničenie vírusov, baktérií, plesní a parazitov
Plazmový generátor RPZ 14

Tento plazmový generátor je najdokonalejší prístroj tohto druhu, ktorý je v súčasnosti k dispozícii komerčne.

Vo väčšine prípadov nie je potrebné plazmovanie opakovať. Opakujeme len ak nameriame veľa patogénov, alebo pri vážnych prípadoch.

Kontraindikácie pre použitie plazmového generátora: kardiostimulátor, kovové implantáty, prvé 3 mesiace tehotenstva u ženy.

Po plazmovaní odporúčame detoxikáciu – vylučovanie toxínmi z rozpadnutých patogénov, pitný režim a alkalizáciu tela.

Pozrite si video od výrobcu Sensitiv Imago, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Prehrať video

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest