0
0,00

Pomoc pri lymskej borelióze

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na boreliózu?

Baktériu, ktorá spôsobuje lymskú boreliózu vieme odstrániť plazmovým generátorom. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať viacerých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne. 

Frekvencie, ktoré používame zahŕňajú B. Burgdorferi a ďalšie druhý borélií, ktoré sa bežne vyskytujú v Európe a lekárske vyšetrenia na ne nie sú vždy zamerané.

Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Aký výsledok môžete čakať?

Úľava od symtómov nastáva 1-2 dni po odstránení baktérie cez plazmový generátor. Jedno sedenie trvá 2 hodiny 45 minút, zlikviduje sa 95% baktérie Borrelia burgdorferi, ktorá spôsobuje lymskú boreliózu. Túto skutočnosť okrem príznakov choroby, ktoré zmiznú, si môžete overiť krvným testom v zdravotníckom zariadení, ktorý je potrebné vykonať najskôr 3 mesiace po naplazmovaní. Keďže v tele ostáva malá čas cystických foriem, odporúčame realizovať ešte jedno sedenie, v časovom horizonte 1-2 týždne po prvom sedení. Súbežne s tým Vám odporučíme ako zdvihúť vlastnú imunitu, aby zabojovala so zbytkom baktérie.

Čo o nás hovoria naši klienti?

Ďakujem za pomoc pri liečbe boreliozy ktorú mi Mgr. Salajová zistila v naturopatickej poradni, ktorú následne lekár potvrdil. Ihneď po prvom naplazmovaní bez nasadenia antibiotík sa mi zmenil zdravotný stav a aj kontrola krvi v ambulancii ukázala pokles boreliozy. Všetky bolesti tela ktoré mi lekár nevedel vyliečiť a potláčal rôznymi analgetikami boli zrazu preč. Musela som prísť do ambulanice s prosbou aby mi bola vyšetrená borelioza. Taktiež pri dlhodobom ochorení horných dýchacích ciest ktoré trvalo cca mesiac sa mi okamžite uľavilo pri prvom naplazmovaní. Samozrejme že vždy som dodržala očistné kúry pečene, podporila imunitný systém doplnkami výživy.
Pavla
Bratislava
V podstate som si myslel, že nemám žiadny problém. Mám 55 rokov a cítil som sa na 80. Každé ráno mi trvalo aspon 5 minút, kým som rozhýbal kĺby, členky, kolená a prsty. Nebol som schopný ani spraviť drep. Po práci som prišiel domov unavený a bol som rád, keď som si mohol ľahnúť do postele a spať a ráno zas dokola. Bol som znechutený takýmto životom. Do Naturopatickej poradne som sa dostal náhodou. Volal som so sestrou a spomínala, že sa cítí veľmi zle, že jej lekári diagnostikovali boreliózu, brala antibiotiká, po ktorých jej bolo špatne od žalúdka. Tak som začal pátrať po webe a našiel som stránku Naturopatickej poradne kde tvrdia, že borelióza sa dá vyliečiť, presvedčil som ju a ona prišla do poradne, kde absolvovala plazmovanie. Na ďalší deň som jej volal a povedala, že sa cíti dobre. To ma inšpirovalo spraviť niečo pre seba, tak som sa objednal na diagnostiku, okrem iného mi zistili aj boreliózu. Po plazmovaní som sa cítil okamžite lepšie, išiel som po schodoch bez problémov, cítil som sa o 10kg ľahší a najmenej o 10 rokov mladší. Ešte som neukončil všetky detoxy, ale cítim sa omnoho lepšie, mám elán do života a energiu. Ráno nemám problém vyskočiť z postele, nemávam stuhnuté kĺby, som ako iný človek. Na záver, ale nie v poslednom rade chcem poďakovať pani Mgr. Salajovej za jej ochotu, skutočne ľudský prístup a odbornosť, s akou pristupovala k riešeniu môjho problému.
Marian Tóth
Bratislava
Ďakujem za pomoc. V roku 2015 som zistila, že klasická liečba nerieši môj problém s chlamýdiami. Plazmový generátor považujem za účinnú liečbu a ukľudňujúci prostriedok. Vždy sa dozviem niečo nové, spôsob uvažovania pracovníčok v poradni je skutočne výstižný. S dôverou som vyriešila aj ťažkosti s boreliózou a herpesom zoster. Každú návštevu v poradni považujem za povzbudenie a návrat ku zdraviu. A.P.
A.Purketová
Bratislava

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0