Spolupracujeme a odporúčame

Ing. Renata Russeva – metóda RUŠ

www.premeny.sk

PRAJETE SI ŽIŤ v ZDRAVÍ, LÁSKE, v RADOSTI a ŠŤASTÍ?

UZDRAVTE SVOJU DUŠU! AKO NA TO?

Za použitia logickej metódy RUŠ, ktorá odstráni psychické príčiny toho, čo žijete VO VÁS, prípadne aj v kombinácii s metódou „3xO“ (tri krát O- odpustenie, ospravedlnenie, očista), ktorou očistíme všetky negatívne energie a bloky, ktoré majú dosah na Vás zvonka. Viac na http://www.premeny.sk

Metóda RUŠ účinkuje okamžite. Za jedno sedenie odstránime 100 až 150 negatívnych programov z Vašej mysle, vrátane spracovania smútku, bolesti, strachov, hnevu, toho, čo Vás trápi v konkrétnej oblasti života, alebo čo je spúšťačom zdravotných problémov na psychickej úrovni. Po sedení odchádzate s úsmevom na tvári a pokoji na duši, prípadne zdravotné problémy ustupujú.

S radosťou a láskou Vám pomôžem žiť to, po čom túžite. OBJEDNAJTE SI svoju PRVÚ RUŠ-ku aj v naturopatickej poradni, alebo na 0905 329 459, teraz v zvýhodnenej cene  99€ za 4 hod.

Mgr.Zuzana Bohušová – terapia CESTA

www.zuzanabohusova.sk

TERAPIA CESTA

Cesta“ mi priniesla môj „pokoj v duši“. Radosť zo života, pokora a láska ma sprevádza každým dňom. Som vďačná za veľký dar, vcítiť sa do potrieb klienta, vnímať jeho choroby. Vidieť jeho problémy jeho očami, nachádzať tú pravú podstatu v každom z nich a odkryť diamant, ktorý vo vnútri každý z nás má. Som šťastná, keď klienti nájdu samých seba, keď sa cítia po terapiách úžasne, keď sa vyliečia z rôznych závažných chorôb. Najsladšie sú deti, sú bezprostredné a hneď pochopia ako „cesta“ uzdravuje.

„Cesta“ mi ukázala smer do nového vnímania, stala sa mojou súčasťou, priviedla ma na úplne inú životnú dráhu a odhalila vnútornú radosť. Splnili sa mi moje sny mať povolanie, ktoré je mojou láskou a študovať tradičnú čínsku medicínu.

MUDr. Andrea Dubai, PhD., MTPH – REGRESNÁ TERAPIA a iné metódy, individuálny prístup

www.andreadubai.sk

Telefón: 0949 612 850

E-mail: dubaiandrea@gmail.com

Regresná terapia rieši široké spektrum ochorení i ťažkostí. Veľmi jednoducho by sme ich mohli zhrnúť ako všetky ťažkosti, ku ktorým sa nejakým spôsobom vzťahuje naša myseľ. Možno si niekto v tejto chvíli povedal: „Veď je to celý môj svet.“ Áno, je to tak. Celý náš subjektívny svet sa dá spoznávať pomocou zákulisia – nášho podvedomia.

Regresná terapia  rieši

  1. psychosomatické pozadie rozličných ochorení ( niektoré štatistiky udávajú až v 90% ochorení účasť psychiky) – akútne a chronické ochorenia –

RT je vhodná pri onkologických ochoreniach, autoimunitných ochoreniach (astma, och. štítnej žľazy, zápalové ochorenia čriev, alergie a ďalšie zriedkavejšie ochorenia spôsobené poruchou imunity). Ďalej je účinná pri: hormonálna nerovnováha, ťažkosti s menštruačným cyklom, neplodnosť, bolesti nejasného pôvodu, chronické zápaly, rozličné kožné ochorenia, ochorenia kĺbov, ťažkosti so srdcom a cievami, s dýchaním, s trávením, celkovo s metabolizmom.

  1. narušené vzťahy – pracovné, rodinné, voči sebe samému, voči všeobecne chápaným pojmom (v širšom zmysle slova archetypom)
  1. iracionálne, obmedzujúce reakcie v určitých situáciách – nejasné strachy, úzkosť, zlosť, hnev, depresie apod.
  2. spirituálny pokrok – účelové vyhľadávanie informácií o sebe a práca s nimi tak, aby sme mohli vnútorne rásť
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest