Poradenstvo k výživovým doplnkom

Užívate výživové doplnky a nezaberajú?

Nie je výživový doplnok ako výživový doplnok čo sa týka jeho zloženia – množstva a formy účinnej látky alebo látok a spektra prídavných látok. Tým je výrazne ovplyvnená jeho účinnosť a dobrá znášanlivosť.

Pomôžeme Vám zorientovať sa v širokej ponuke výživových doplnkov na trhu z hľadiska ich účinnosti a vhodnosti pre Vaše potreby detoxikácie, podpory fungovania oslabených orgánov, pomoci pri likvidácii parazitov/mikroorganizmov, doplnenia chýbajúcich vitamínov, minerálov a esenciálnych látok.

Užívate aj lieky na predpis?

Vysvetlíme Vám ktoré výživové doplnky a lieky je možné spolu kombinovať a ktoré nie. Ktoré kombinácie majú synergický efekt a ktoré sa vzájomne vylučujú. Poradíme Vám ako časovo zosúladiť užívanie viacerých výživových doplnkov a prípadne aj spolu s liekmi, tak aby bol efekt maximálny a zároveň bezpečný.

Zloženie výživových doplnkov a superpotravín priebežne monitorujeme na domácom aj zahraničnom trhu. Pomôžeme aj s výberom čajov, odvarov a kúpeľmi. V rámci odporúčaní využívame poznatky ortomolekulárnej medicíny a naturopatie.

VYHOTOVÍME VÁM PROTOKOL NA MIERU.

VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR čo najpodrobnejšie, uveďte ktoré výživové doplnky a ktoré lieky užívate, aké lekárske diagnózy, nálezy či klinické príznaky máte, aby sme mali dostatok informácií pre kvalifikované poradenstvo.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest