Pomoc s helikobakterom

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava a Nitra. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na helikobaktera?

Baktériu Helicobacter pylori vieme odstrániť plazmovým generátorom. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné, je možné plazmovať troch až štyroch ľudí naraz.

Kedže helicobakter je baktéria sa vyskytujúca relatívne bežne v strave a „prekyslenie organizmu“ umožňuje jeho množenie pri reinfekcii, dostanete od nás aj odporúčania ako tomu zamedziť (úprava stravy, úprava pH prostredia v žalúdku).

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Po jedinom sedení u nás na plazmovom generátore, ktoré trvá cca 1hod kompletne zlikvidujeme baktériu Helicobacter pylori. Túto skutočnosť okrem zmiznutia príznakov  väčšinou do jedného dňa problému s trávením na žalúdku / pankrease, si môžete overiť testom v zdravotníckom zariadení pomocou gastroskopie.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Meno*
Priezvisko*
Telefónne číslo*
E-mail*
Aké problémy potrebujete riešiť
Ďalšie požiadavky
Výber poradne

Prečítajte si