Pomoc pri toxoplazmóze

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava a Nitra. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na toxoplazmózu?

Parazita toxoplasma gondii, ktorý spôsobuje toxoplazmózu vieme odstrániť plazmovým generátorom. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné, je možné plazmovať až troch až štyroch ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne, máte dostupnú Wi-Fi sieť s prístupom na internet.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Jedným sedením u nás na plazmovom generátore, ktoré trvá približne 1,5 hodiny zlikvidujeme parazita toxoplasma gondii, ktorý spôsobuje toxoplazmózu. Túto skutočnosť okrem príznakov choroby, ktoré ustupujú za 24-48 hodín, si môžete overiť krvným testom v zdravotníckom zariadení, ktorý je potrebné vykonať najskôr 3 mesiace po naplazmovaní. Ak krvný test ukáže stále pozitívny nález, druhé, silnejšie naplazmovanie máte zadarmo.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Meno*
Priezvisko*
Telefónne číslo*
E-mail*
Aké problémy potrebujete riešiť
Ďalšie požiadavky
Výber poradne

Prečítajte si