Môj príbeh – Mgr. Mária Samašová

Moje zdravotné problémy začali už v detstve. Od nepamäti som trpela ťažkými žalúdočnými nevoľnosťami, aj 5 dňovou zápchou a chronickou únavou, s chorobnosťou aj 8 – 10 x ročne a prakticky stálym zahlienením. Prekonala som boreliózu, toxoplazmózu, zápal obličiek a pľúc. O zápaloch močového mechúra a mykózach 1x do mesiaca nehovoriac. Moja mamina sa môj stav snažila riešiť, ale napriek jej najlepším úmyslom to často krát bolo na škodu, pretože som užívala množstvo chemických liekov.
Lekári mi tvrdili, že som zdravá. Potom však prišlo tehotenstvo a spustil sa kolotoč problémov. Prakticky stále som bola chorá, od únavy som zaspávala aj po stojačky. 

Môj syn bol od pôrodnice náročné dieťa. Príznaky toho, že niečo s jeho zdravím nebude v poriadku, prišli už čoskoro po jeho narodení. Silná reakcia na očkovanie proti TBC, novorodenecké akné v 3 týždňoch, častý plač a koliky, silná nespavosť, problémy s kojením, neschopnosť vydržať v kočíku aspoň chvíľku bez plaču. Po pridaní príkrmov sa objavil silný atopický ekzém. Na imunoalergológii nám bola zistená veľmi slabá imunita a diagnóza histamínová intolerancia.
Tu začalo moje samoštúdium. Upravili sme stravu, vitamínové doplnky a začali sme navštevovať biorezonačné terapie. 

Som šťastná, keď vidím, ako sa moje dieťa vo všetkom zlepšuje a robí nám čím ďalej väčšiu radosť. Bonus za námahu, ktorú som venovala rodine, príprave domácej stravy a celkovej zmene životného štýlu, je aj vyriešenie väčšiny mojich problémov. Som naozaj vďačná za šancu a možnosť pomôcť sebe aj iným.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest