0
0,00

Môj príbeh – Ing. Gabriela Janyíková, Nitra

Odmalička som patrila k zdravším deťom, antibiotiká som takmer nepoznala. Jediným mojim problémom boli oči, ktoré sa pomaly, ale isto zhoršovali a ako 15 ročná som mala 9 dioptrií. Celý môj problém ale  o pár rokov neskôr  vyriešila excimerová operácia očí.

Zrazu som videla bez okuliarov a život bol krásny…. až 12 rokov. Môj zrak  sa  rapídne zhoršoval a po troch mesiacoch som nedovidela ani na 2 metre. Začal sa kolobeh operačných zákrokov, ktorých bolo za nasledujúce 2 roky až  neuveriteľných desať. Vydržalo to 6 mesiacov  a zrak sa začal znovu zhoršovať a pridalo sa aj zdeformované videnie. Výsledok vyšetrení boli – degenerácia makuly, problémy so sietnicou a vysoký očný tlak.

To bol ten moment, keď som pochopila, že takto k uzdraveniu mojich očí nedôjde. Celá  rodina začala pátrať po alternatívnych možnostiach, až sme natrafili na biorezonanciu. Vstupná diagnostika ma šokovala! Ukázalo sa obrovské zaťaženie baktériami, vírusmi, plesňami, ťažkými kovmi, zbytkami postrekov atď.  bolo to až neuveriteľné.

Začala som chodiť týždenne dvakrát na terapie, ktoré boli zamerané na oči, pečeň, obličky a hĺbkovú detoxikáciu organizmu. Po 2 mesiacoch sa zhoršenie zraku zastavilo, po ďalšom mesiaci mi namerali zlepšenie a po roku  ostal len zvýšený očný tlak.

Vtedy už bol môj záujem o biorezonanciu a alternatívne postupy taký silný, že som sa rozhodla v tomto smere pracovať a pomáhať ľuďom, ktorí nechcú riešiť zdravotné ťažkosti len potláčaním prejavov choroby  a veria v silu prírody a v sebauzdravenie.

Pri mojej práci využívam nielen biorezonanciu, ale aj silu prírody vo forme prírodných preparátov. Robím poradenstvo a testovanie vhodnosti prípravkov Energy, Green ways, LR Health & Beauty.

Patrím do siete desiatok Naturopatických poradní Mgr. Kateřiny Konrádovej  (najväčšia sieť naturopatických poradní v Českej a Slovenskej republike) a používam jej protokoly na detoxikáciu organizmu prírodnými preparátmi, ktoré zdokonalila počas svojho 16 ročného pôsobenia v naturopatii.

Certifikované školenia:

  • Práca s biorezonančnými prístrojmi Bicom Optima, Sensitiv Imago 530 a Plazmový generátor RPZ 14
  • diagnostika pomocou EAV a KTT sád, efektívna detoxikácia a účinná eliminácia patogénov prostredníctvom biorezonancie,
  • podporná terapia pri klientoch s nádorovým ochorením,
  • využívanie herbalistických metód v praxi,
  • efektívna liečba alergie a autoimunitných ochorení, účinný postup pri diabetes a ďalšie.
  • Absolventka I. a II. stupňa Techniky kvantového dotyku matrixu

Momentálne si vedomosti dopĺňam v oblasti tradičnej čínskej medicíny a využívania bachových esencií pri riešení psychosomatických problémov a závislostí.

Veľmi  úspešne riešim všetky druhy alergií, potravinovú intoleranciu, žalúdočné potiaže, problémy s pohybovým aparátom, psychické problémy a závislosti, ale mojou srdcovkou je stále poradenstvo pri očných problémoch.

Cítim túto prácu, ako poslanie, ktoré mi dáva zmysel  a radosť  s každým klientom, ktorému sa vráti vitalita, zdravie a pozitívna energia do života.

Ak máte zdravotný problém alebo chcete len prevenciu teším sa na Vás v poradni v Nitre.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0