Elektroherbalizmus - plazmový generátor

Diagnostika a likvidácia patogénov (vírusy, baktérie, plesne, parazity)

Herpes vírus, borélia, chlamýdie, streptokoky, zlatý stafylokok...preč s nimi a okamžite!

Elektroherbalizmus je liečebná a diagnostická metóda založená na výskume mikrobiológa Dr. Raymonda Rifeho, ktorý žil v minulom storočí. Rife pozoroval, že každý mikroorganizmus umiera pri určitej frekvencii. Ožaroval patogény týmito frekvenciami pomocou plazmového žiariča a pozoroval ako sa rozkmitajú, rozpadnú a umrú. Ako prvý popísal jav tzv.pleomorfizmus - premena patogénu v určitom (kyslom) prostredí na iný patogén. Preto dnes už vieme, že patogény sa stávajú nebezpečnejšie v prekyslenom organizme, mutujú na zhubnejšiu formu. Každý patogén má svoju frekvenciu a tú rád mení, je to spôsob prežitia.

Parazity, baktérie a vírusy, plesne, to všetko sú patogény, ktoré táto metóda rieši veľmi jednoducho a prakticky okamžite. 

Tieto patogény sú príčinou rôznych chorôb. Prejavy, ktoré potom môžete pozorovať sú napr:

  • chronická únava
  • svrbenie
  • plesne
  • hnis
  • tráviace problémy
  • nadúvanie
  • problémy s prekyslením organizmu
  • bolesti hlavy

Diagnostika

Na diagnostiku týchto patogénov používame prístroje Sensitiv Imago 530 a generátor F-scan 3. Sensitiv Imago, ktorý je certifikovaný medicínsky prístroj v EU, detekuje patogény podľa jednotlivých orgánov s presnosťou až 96%. F-scan 3 je najmodernejšia modelová rada frekvenčných generátorov, je určený predovšetkým na profesionálne použitie, t.j. pre lekárov a terapeutov. Sú to momentálne najlepšie diagnostické prístroje na trhu. Analyzujú frekvencie aby preskúmali stav ľudského tela. Rozsah meraných frekvencií F-scan je 1 Hz až 15 MHz. F-scan je schopný detekovať frekvencie patogénov, takže je možné zistiť aj patogény, ktorých frekvencie nie sú v databázach a sú neznáme. Sensitiv Imago používa svoju vlastnú rozsiahlu databázu patogénov.

Sensitiv Imago 530

Sensitiv Imago 530


F-Scan 3

F-Scan 3

Terapia

Vďaka F-scan 3 cielene nastavíme frekvenciu patogénu. Následne ho likvidujeme pomocou Plazmového generátora RPZ 14, ktorý využíva princíp bezkontaktného prenosu frekvencií podľa vynálezcu tejto metódy selektívneho ničenia mikroorganizmov – Dr.Royala Raymonda Rife. Takto likvidujeme patogény cielene na konkrétnej frekvencii (je ich viac ako 900 000), tým sa doba plazmovania skracuje.

Každý patogén má svoje frekvencie a rád ich mení, preto nie je vždy účinné voliť prednastavené frekvencie. Preto je potrebné určiť aktuálnu frekvenciu pomocou F-scan.

Plazmový generátor RPZ 14

Plazmový generátor RPZ 14

Tento plazmový generátor je najdokonalejší prístroj tohto druhu, ktorý je v súčasnosti k dispozícii komerčne.

Vo väčšine prípadov nie je potrebné plazmovanie opakovať. Opakujeme len ak nameriame veľa patogénov, alebo pri vážnych prípadoch.

Kontraindikácie pre použitie plazmového generátora: kardiostimulátor, kovové implantáty, prvé 3 mesiace tehotenstva u ženy.

Po plazmovaní odporúčame detoxikáciu, pitný režim, enzymoterapiu a alkalizáciu tela.

Pozrite si video od výrobcu Sensitiv Imago, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Meno*
Priezvisko*
Telefónne číslo*
E-mail*
Aké problémy potrebujete riešiť
Ďalšie požiadavky
Výber poradne